Акумулятори для транспорту: які види пропонують інтернет-магазини?

Які бувають автомобільні акумулятори?

Сьогодні на ринку існує величезна кількість акумуляторних батарей, що говорить о прагненні виробників задовольнити потреби різних типів транспортних засобів. Різноманіття моделей АКБ пояснюється необхідністю забезпечити кожен вид автотранспорту потужним автономним джерелом живлення. Ознайомитись з широким спектром продукції, що існує, та здійснити якісну покупку дає можливість профільний інтернет-магазин акумуляторів для машин “АКБ ЦЕНТР”. Для досягнення оптимального балансу між ціною та потужністю, виробники застосовують різні технології та компоненти у виготовленні АКБ. В результаті, акумулятори різняться за своєю будовою та загальними характеристиками, що робить їх пристосованими для певних типів транспорту.

Які бувають автомобільні акумулятори?

На сучасному ринку можна зустріти два основних типи: гелеві та свинцево-кислотні автомобільні акумулятори, кожен з яких має свої унікальні характеристики та вимоги до застосування. Вони відрізняються за своєю основною будовою та типом хімічної речовини, що використовується для збереження енергії.

Гелевий автомобільний акумулятор використовує електроліт у формі гелю, що призводить до більшої безпеки і стабільності. Він менш схильний до витоку та має вищу стійкість до екстремальних умов. Ці АКБ ідеально підходять для використання під час високого циклічного навантаження, наприклад, в електромобілях або автомобілях з великим споживанням енергії.

Свинцево-кислотний акумулятор автомобільний є найбільш традиційними та поширеними. Популярність обумовлена доступною ціною та простотою виробництва. Він складається з пластин, занурених у рідинний електроліт (сульфатну кислоту), що сприяє проведенню іонів і, відповідно, генерації електричної енергії. Хоча такий і вимагає певного обслуговування та може бути схильним до витікання, цей АКБ досі вважається надійним вибором для багатьох автовласників.

В профільному інтернет-магазині з продажу АКБ також можна знайти підвиди свинцево-кислотних варіантів:

  • EFB - це поліпшені джерела альтернативного живлення з більш тривалим терміном служби та здатністю до швидкого перезаряду. Вони часто використовуються в автомобілях з системою старт-стоп.
  • AGM - ці АКБ містять пластини у вигляді спіралей, які поглинають електроліт, забезпечуючи високу стійкість до розряду та тривалий термін служби. Вони рекомендовані для автомобілів з високими енергетичними потребами.

Який купити акумулятор до машини?

Виробники авто завжди прописують у керівництві по експлуатації ТЗ, який вид АКБ оптимальний для використання в даній моделі авто. Це дає можливість автовласникам уникнути помилок при виборі і гарантує сумісність джерела живлення з електроспоживанням обладнання. Тому спостерігається таке загальне розмежування:

  • WET - підходять для більшості ТЗ з середньою кількістю електрообладнання;
  • EFB - рекомендовані для авто з розвиненою системою енергоспоживання;
  • AGM – розраховані на авто з передовими електричними системами, такими як класи Преміум та Люкс, а також спорткари.
  • GEL - використовуються у човнових моторах, електрокарах, будинках на колесах та в умовах, де важлива висока стійкість до розряду.

Важливо, перед покупкою відвідати магазин акумуляторів для авто, це також може бути інтернет-магазин, та порадитися з фахівцями щодо оптимального вибору моделі.

Читайте также на "Украина адекватная":

- Почему сто лет назад Украина лишилась независимости?
- Все ждут одного - адекватности... А не тупых историй про переименования
- Реально ли? Об угрозе вторжения армии Беларуси в Украину
- Что же вас не устраивает, рядовые граждане: то, что во власти жлобы и быдло, или то, что вы не рядом с ними?
- Весна будет тяжелой: О мирных переговорах з агрессором
- Странная сырьевая формула "успеха" во время войны, не находите?
- Почему у нас никогда не будет своих баллистических ракет, атомной бомбы, самолетов и танков? Бюрократы все сожрут
14:32Январь, 25 2024 17
ТОП СТАТЬИ 
неделя
месяц