Сукі! Ворог наступає: — допоможіть! Ворога відбили — платіть податки!

Чи нагадати як всім пекло, коли нога руснявого окупанта була біля столиці. І тоді не податківці і працівники міністерства фінансів відбивали наступ, на Закрпатсько-прикарпатському фронті

Настав той час, коли волонтери за свою діяльність і боротьбу проти ворога мають ще й боротися за справедливість. Нещодавно волонтери Lyuba Shipovich  та Марія Берлінська  заявили, що Мінфін хоче здирати з волонтерів 19,5% податку від зібраних коштів на волонтерку на карту. (Щоб багато не писати, пости ви можете почитати за посиланням на сторінках Марії  та Люби.

Зараз утворився перший кейс цієї проблеми, яка може перерости у вулкан. Приклад такий: На зареєстровану волонтерську картку Ігора Луценка  було зібрано для фронту на дрони (в рамках проекту Люті Пташки) близько 20 мільйонів гривень. Виявляється з них він має заплатити майже 4 мільйони податку! Це при тому, що 100% суми було передано на дрони для бійців на передову! Коли ж волонтери прийшли до Мінфіну пояснювати, що це неправильно і цю проблему треба вирішувати — Міністерство фінансів проігнорувало цю проблему і відмовилося робити якісь кроки для вирішення даного питання. Більш того, було заявлено, що будуть блокуватися всі ініційовані пропозиції волонтерів, щоб вирішити цю проблему. 

І тут пан міністр фінансів Сергій Марченко (можете поцікавитися його словами) виявляється "знайшов проблему " — винна сама Lyuba Shipovich, яка "перекрутила" слова, і волонтери, які "здійснюють діяльність офіційно" не будуть нічого платити. Прикрився "податковим законодавством". Ну і не забув він додати, що дуже поважає волонтерів. 

Але поки ви не встигли повестися на "лапшу" Марченка, хочемо нагадати, що у нас є купа людей, які збирають кошти для свого сина, батька, брата, чоловіка, друга, знайомого, які сьогодні захищають нашу країну він руснявих окупантів. І у нас досі не врегульоване питання щодо проведення зборів такими людьми. Коли волонтери запропонували розширити список товарів, які звільняються від оподаткування Мінфін згадав лише про "пеньюари". Коли проблема досягнула свого піку, голова Мінфіну звинувачує волонтерів і перекручує їх позицію.

Можемо пану Марченку запропонувати поїхати на передову, щоб він особисто поцікавився, чи потрібні бійцям "пеньюари".

А може варто поцікавитися, як саме люди дістають хоч якусь волонтерську допомогу при неймовірній кількості обмежень? Які кола пекла проходять, щоб отримати всі необхідні документи? Чи нагадати як всім пекло, коли нога руснявого окупанта була біля столиці. І тоді не податківці і працівники міністерства фінансів відбивали наступ. 

"Ми платимо податки з зарплати. Оскільки держава не виконала свою функцію по захисту, ми змушені займатися волонтерством. Ми віддаємо власні гроші волонтеру, який збирає благодійну допомогу. Але з цих коштів його знов змушують платити податок у бюджет – вже втретє" — дуже влучно зазначила Марія щодо цієї ситуації. 

"Все що треба зробити - внести зміни в 112 Постанову Кабміну одним рядком, приблизно так: " не оподатковується все майно, що  передається військовим на волонтерських засадах". — додає вона.

Це поки лише перший дзвіночок. Необхідно піднімати розголос і вирішувати цю проблему, адже завтра це може бути кожен із нас, хто хоче перемогти кляту русню! І першим справедливим рішенням буде відправити пана Сергія Марченка у відставку! Він точно не податковий кодекс, його змінити можна дуже легко!

Чому в нашій країні проблеми починають вирішуватися тільки тоді, коли набувають публічного розголосу? Зараз Марченко вже почав щось "ініціювати" та "обговорювати", хоча проблему цілком можна було вирішити вже давно. До того, як вона стала критичною. Це ще один приклад того, що на подібні речі необхідно реагувати разом!

ТК DeepState

P.S. Напишу вам з армії (хоч не з передка), чому волонтерська допомога - це фактично масло двигуна війни. 

Справа в тому,  що окрім того, що дуже багато речей Міноборони просто не може закупити по законодавству, є ще один дуже - дуже проблемний момент - бюрократія. На війні швидкість має іноді більше значення чим все інше. Тепер собі уявіть, всередньому щоб щось отримати по бюрократичних процедурах займає від 3 до 6 місяців. Але це тоді, коли є рішення, а коли рішення немає, то командири частин, бригад, ОСУВ і тп, взагалі не мають уявлення як діяти.

Практичний кейс виглядає таким чином. Кілька місяців я допомагаю хлопцям з реалізацією однією дуже важливої секретної операції на передку. Генштаб більше місяця подав на Міноборони закупівлю важливого обладнання для реалізації цієї операції. Міноборони передало в Мінфін, який не погоджує цю заявку. В результаті хлопці, які отримали наказ провести операцію - не мають чим її проводити!!! І тут на допомогу прийшли волонтери, які в дуже малих обсягах, але надали допомогу. Тому операція, від якої залежить життя тисяч воїнів, буде відбуватись, але з надзвичайно низькими шансами на успіх.

Особливо огидною є позиція Мінфіну на фоні складної ситуації, в якій опинились волонтери і збір коштів. За останні місяці відбулось колосальне падіння донатів. І ви, мої шановні підписники, добре знаєте це по собі. Зарплати не ростуть, бізнес не заробляє більше. Тому волонтерська допомога падає природньо, а відповідно падають практичні можливості діяти наших ЗСУ. І от саме на цьому фоні міністр вирішив ще додатково повнити бюджет за рахунок волонтерів, з якого і так не погоджує багато військових закупівель.

Але ситуація є навіть ще гіршою. Я неодноразово писав, що гроші є. І кожен з вас, хто бачить як кладуть нові бордюри, парки, дороги - це не куплені дрони, техніка, забезпечення тощо. І мова йде про мільярди гривень!! Я переконаний, що рік на нові бордюри почекати можна, а от на дрони для контрнаступу ні!

Тому так, пане міністр, давайте подоїмо волонтерів, а не “велике будівництво”.

ТК Політика Андрусіва

- Гомеопатичні ракети АTACMS від головного союзника
- Гнать сраной метлой! У ВР нет голосов для запрета УПЦ МП - Стефанчук
- ВСУ прорвали оборону россиян в Вербовом - генерал Тарнавский
- Про социальную справедливость: переход современной мировой цивилизации от дележа благ к дележу страданий
- Про историю цивилизации или "золотой век" человечества закончился
- Воздушные силы рассказали об отражении ночной атаки дронов
- Немого про реформы, про "роль державы" и все такое прочее...
13:11Июнь, 02 2023 831

ТОП Новости 
неделя
месяц