Мені весь цей час не вистачало отої самої нахабності з боку українців

Шалені емоції від факту посунення кордону, саме зараз, вглиб російської федерації. Ким би ви не називались, РДК чи легіоном "Свобода Росії" - але я знаю, що цей прорив зробила Україна

Шалені емоції від факту посунення кордону, саме зараз, вглиб російської федерації. Ким би ви не називались, РДК чи легіоном "Свобода Росії" - але я знаю, що цей прорив зробила Україна.

З початку війни, з 2014 року, ми спостерігали шалене нахабство росіян - коли вони випалювали артилерією наших прикордонників, зокрема на Луганщині. Сьогодні танки зайшли до них самих. Після кожного злочину росіян ми питали себе: ми ж так не зробимо? А вони лише користувались цим. Вони терористи - а у нас правила. Вони нахабніють - а ми йдемо в Європу.

І мені весь час не вистачало цієї самої нахабності з боку українців. Бо не продуктивно, знаходячись посередині між Європою та терористами, бути європейцями в чистому вигляді. Якщо вже так сталося, що ми стоїмо на захисті Європи, то цілком правильно бути особливими. Дивишся на вас, ЗСУ - ви такі котики, але з нутром хижаків. Які, коли треба - розірвуть до бісової матері.

Дякую за клапоть сірої зони на Білгородщині.

Дякую з Харкова.

Олена Кудренко

- Оккупационные власти Крыма уже упаковали чемоданы – разведка
- Путин не понимает, что уже идет на убой?
- На паРаше семьи погибших оккупантов получат билеты в цирк - СМИ
- Контрнаступление ВСУ началось или нет? Что происходит на фронте
- Как европодонки жрут русские деньги с трупной вонью
- Потери армии РФ достигают критической отметки!
- Наматывали круги вокруг городов: ВС о ночной ракетной атаке п!доров
15:38Май, 22 2023 598

ТОП Новости 
неделя
месяц